İstek Hattı >

Egehan Yıldız : Merve Özbey: Vuracak Teşekkürler - Egehan Yıldız : Merve Özbey: Vuracak Teşekkürler - Egehan Yıldız : Merve Özbey: Vuracak - Egehan Yıldız : Merve Özbey: Vuracak - Egehan Yıldız : Merve Özbey: Vuracak - yiğit veli gündoğan : sagopa please - Göktuğ kaya : Naber - Hümeyra Bayrak : Ablam Yasemin'in bugün doğum günü sıradaki şarkıyı ona armağan ediyorum. Buradan ona sesleniyorum. Seni çok seviyorum canım ablam! - Sinan : Selam zileden. Sizi her akşam dinliyorum kolay gelsin - ayşen : Tarkandan beni çok sev şarkısını yayınlar mısınız -

Anasayfa»Haberler»Gökçe Bekaroğlu: "Gemileri Yakma"
Gökçe Bekaroğlu:
Okunma Sayısı : 990

Gökçe Bekaroğlu: "Gemileri Yakma"

Sibel Can, Demet Akalın, Alişan, Ferman Toprak ve Yaşar İpek gibi birçok ünlü ismin vokalistliğini yapan Gökçe Bekaroğlu, söz ve müziği Onur Murat'a, düzenlemesi Hakan Süersan'a ait olan "Gemileri Yakma" adlı ilk single çalışmasını DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu.

Bekaroğlu'nun imaj fotoğraflarını Kemal Dedecan'ın üstlendiği şarkının video klibi ise Behzat Uygur yönetmenliğinde bir rezidansın kapalı havuzunda çekildi. Yıllardır birçok yerde sergilediği canlı performansları, sesi, güzelliği ve tarzı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran genç müzisyenin yeni şarkısı "Gemileri Yakma" kış aylarında bolca dinleyeceğimiz ve en çok çalan şarkılar arasında yer almaya aday bir şarkı.

Gökçe Bekaroğlu - Gemileri Yakma Video KlipWinamp

Media Player

HD

Real Player

Canlı İstek

.DİNLEME YÖNTEMLERİTıkla Dinle!